GALERİMİZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

[ NELER YAPIYORUZ ]

Hedefimiz Özel İç Tasarım Yaratmak

Hayalinizdeki iç tasarım, planlara, proje planlarına, 3 boyutlu görselleştirmelerle yansıtılan bir konsept ile başlar. Herhangi bir yeri daha ilginç, çekici ve işlevsel hale getirmek mümkündür, çünkü bunun için gerçek profesyonellere güvenmeye değer ve o zaman para boşuna harcanmayacaktır.

Tasarımda, su, yeşillik ve doğal ışık veya ahşap ve taş gibi unsurlar gibi yerleşik alanlara doğal dünyanın özelliklerini getiriyoruz. Tasarımda doğal sistemlerin ve süreçlerin kullanılmasının teşvik edilmesi, doğaya maruz kalmaya izin verir ve karşılığında bu tasarım yaklaşımları sağlığı ve refahı iyileştirir. Azalan kalp atış hızı değişkenliği ve nabız hızları, düşük kan basıncı ve sinir sistemlerimizde artan aktivite gibi birkaç olası fayda vardır.

Zamanla doğal dünya ile bağlantılarımız teknolojik gelişmelere paralel olarak ayrıldı. 19. ve 20. yüzyıllardaki gelişmeler, insanların doğa ile etkileşimlerini temelden değiştirdi. Elementlerden korunarak, içeride daha fazla zaman geçirdik. Günümüzde insanların çoğu zamanlarının neredeyse% 80-90’ını kapalı alanlarda, evleri ve işyerleri arasında dolaşarak geçiriyor. İç mimarlar biyofiliyi benimsedikçe.